Mažiausieji Konstitucijos egzamino dalyviai piešė Lietuvos ir savo ateitį

„Nupiešiau Lietuvos žmones, kurie skrenda į Mėnulį ir palieka savo vėliavą kaip ženklą, kad jie ten buvo. Man svarbu visiems pasakyti, kad Lietuvoje gera gyventi,“ – mintimis apie Konstitucijos egzamino kūrybinę užduotį dalinosi Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos ketvirtokas Marius Pranckūnas.

Mažiausieji Konstitucijos egzamino dalyviai – pradinių klasių moksleiviai – buvo pakviesti į Konstituciją pažvelgti kūrybiškai. Pradinukai kūrybinį išradingumą demonstravo piešdami piešinius tema „Aš ir Tu – dar 100 metų kartu!“.

Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė ir jos moksleiviai – ištikimi Konstitucijos egzamino dalyviai: „Jau penktus metus su mokiniais dalyvaujame kūrybiniame Konstitucijos egzamino konkurse. Dvejus metus jį laimėjom – tuo labai džiaugiamės ir didžiuojamės. Skatinu mokinius, kad būtų pilietiški, mylėtų lietuvių kalbą, vertintų Lietuvos grožį.“

Jauniausiųjų Konstitucijos egzamino dalyvių kategorijoje varžėsi daugiau nei pusė tūkstančio pradinukų piešinių. Vertinimo komisijos atrinkti mokinių darbai skelbiami naujienų portale DELFI. Čia galima ne tik peržiūrėti kūrybiškiausius Lietuvos mokinių darbelius, bet ir balsuoti už labiausiai patinkantį.

Daugiausiai DELFI skaitytojų simpatijų pelniusį darbo autorių, drauge su kitais egzamino laureatais spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje pasveikins ir apdovanos egzamino globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kiti garbūs šventės svečiai.

Įvertinti mažųjų triūsą ir balsuoti galite https://bit.ly/2PpuxG1 . Balsavimas vyks iki spalio 16 d. 20 val.
Nuotrauka – Aronas Miciukevičius Panevėžio ,,Šaltinio”progimnazija.

Visos naujienos